11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Ніхто не заперечуватиме, що тепер Інтернет відіграє важливу роль у житті людей. Просто вражає, скільки часу у нас забирає Інтернет.
При цьому діти потрапили в Мережу значно раніше за дорослих. У наш час сучасна молодь вільно володіє можливостями Інтернету та мобільними телефонами, а школярі, можливо, не розуміють, як без цього жив світ 20 років тому.
В нашій школі було проведено ряд заходів до Дня безпечного Інтернету:
1. Бесіда з учнями 5-6 класів «Безпечний Інтернет».
2. Година спілкування з учнями 7-8 класів «Корисним чи шкідливим є для нас Інтернет?».
3. Годинна спілкування з учнями 9-11 класів «Інтимне селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?».
4. Тематична лінійка «Ми за безпечний Інтернет», 9 класи.
5. Учні 9-х класів підготували буклети «Правила безпечного користування Інтернетом», а також буклети-пам’ятки для батьків «Діти та підлітки в он-лайні» та підготували стінгазету «Правила безпеки в Інтернеті».
6. Учні старших класів також переглянули фільм «Чим небезпечний кібергрумінг».
7. Онлайн-опитування "Інтернет: за чи проти".
Наше життя вирує все швидше та швидше. Інтернет уже зараз став невід’ємною його частиною. Цілком ймовірно, що у найближчому майбутньому Всесвітня мережа повністю замінить усі інші засоби зв’язку. Та давайте зупинимось на мить і замислимось, чи дійсно ми хочемо провести усе життя у віртуальному світі? Бачити аватарки – замість живих облич, смайлики – замість живих посмішок. В решті решт як та на що втрачати власний час – це вільний вибір кожного. Але пам’ятайте, що Інтернет – це лише інструмент, яким Ви користуєтесь, щоб отримати відповіді на свої питання, підготувати реферати та доповіді, спілкуєтесь, якщо між вами величезні відстані. Вчіться користуватись Інтернетом із розумом.
|